PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5711}

Francuski pocałunek

French Kiss
6,9 45 319
ocen
6,9 10 1 45319
6,5 6
ocen krytyków
Francuski pocałunek
powrót do forum filmu Francuski pocałunek

Mam takie pytanie-mianowicie chodzi mi o piosenkę z tego filmu, taki swoisty motyw przewodni. Czy ktoś może zna tytuł???

grzegorz_02

Chciałabym się podłączyć do pytania, ale o inną piosenkę (chyba). Mianowicie chodzi o scenę w restauracji, kiedy Kate i Charlie tańczą. Taka dość znana melodia, o miłości... czy ktoś zna może tytuł?

ocenił(a) film na 7
adonae

Ta piosenka, którą słychać w filmie podczas tej sceny nosi tytuł
"Les Yeux Ouverts" i jest wykonywana przez zespół Beautiful South ale bardziej znana jest angielska wersja tej piosenki - "Dream A Little Dream Of Me" tego samego zespołu

koa222

O, bardzo dziękuję ;)))) O to mi chodziło

grzegorz_02

Mam kolejne pytanie. Czy ktoś zna tytuł piosenki, która jest w tle sceny gdy Kate samotnie snuje sie nocą po Paryżu i pod koniec siada przed ambasadą USA?? Byłabym bardzo wdzięczna!!!

ocenił(a) film na 7
martulek14

giga_92 nie ma za co :)
martulek14 - chyba chodzi Ci o piosenkę Paolo Conte "Via Con Me", jeśli dobrze pamiętam to chyba ona wtedy leciała jak Kate chodziła nocą po Paryżu.

grzegorz_02

A ja poszukuję tej piosenki co leci na samym końcu jak są napisy. Prosze jeśli wiecie jaki to tytuł to podajcie.

ocenił(a) film na 7
kiss32

ta piosenka nazywa się "La mer" i wykonuje ją Kevin Kline (główny bohater filmu ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones