PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10038612}
6,5 5 073
oceny
6,5 10 1 5073
3,4 18
ocen krytyków
Raport Pileckiego
powrót do forum filmu Raport Pileckiego

Znamienne:

ocenił(a) film na 6

"Raport Pileckiego" ocena publiczności 6,7, "krytyków 3,4
"Zielona granica" publika 4,2, "krytycy" 7,3....
Sam zwykle oceniam odwrotnie niż tzw "krytycy", chyba coś ze mną nie tak i nie mam takiej wrażliwości ....

ocenił(a) film na 6
MOSKWA17

Krytycy są przewidywalni do bólu. Śmieszni i żałośni zarazem. W 90%. Film może nie jest idealny, ale nie jest najgorzej. Zakłamana Zielona Granicą przez nich jednym głosem wychwalana.

ocenił(a) film na 8
MOSKWA17

To pokazuje tylko że tzw. krytycy to tylko ludzie , umoczeni w różnych biznesach, układach itd. Nie mam jednostronnych preferencji politycznych ale też to zauważyłem.

Rafels_filmweb

Akurat tutaj oceny są wypaczone przez umoczonych w układy "widzów". Nie jest tajemnicą, że Zieloną Granicę cała prawica oceniała na 1 bez oglądania filmu, jedynie ze względów upodobań politycznych. W przypadku Pileckiego jest podobnie, prawicowe trolle, pewne często opłacone, zawyżyły ocenę publiczności.

MOSKWA17

Krytycy, dupowłazy michnika

MOSKWA17

Prześcigają się w ideologicznym fanatyźmie, żeby się przypodobać włodarzom portalu i "środowisku". Płyną z prądem. Kręgosłupy z gumy do żucia. W staliniźmie ich dziadkowie też się tak ścigali. W donosach. Tyle, że wtedy groziła śmierć, a dzisiaj obniżenie pensji. To całe towarzystwo mnie mierzi i obrzydza. Żałosne miernoty. Co zrobić? Pozytywem jest fakt, że coraz więcej osób dostrzega ten kiczowaty fundamentalizm neomarksistowskich pudli.

MOSKWA17

Te dwa przykłady akurat sprowadzają się do tego samego. Ocenę Zielonej Granicy obniżyło stado prawicowych pajaców, którzy nawet nie widzieli filmu, a ocenę Pileckiego podwyższyły prawicowe trolle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones