Natalia Rybicka

6,5
4 122 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalia Rybicka

Jak w temacie, według mnie zmarnowała potencjał świetnego filmu. Do roli femme fatale nie nadawała się w ogóle. Miała napisane świetne dialogi, a wypadała w nich sztucznie i w ogóle nieprzekonująco. Kiedy Pani Rybicka pojawiała się na ekranie, czułem się jakbym oglądał amatorkę w niskobudżetowej produkcji albo teatrzyk studencki. Wielka szkoda, bo film mógłby być świetną polską produkcją, gdyby nie rola Modesty Nowak, która niestety zostawia bardzo duży niesmak.

silver007

Dla mię wypadała całkiem przyzwoicie .

Nie było zachwytów to fakt, ale żeby powiedzieć że kładzie cały film to przesada .

silver007

Coś w tym jest. W kinie mi tak bardzo nie przeszkadzała, choć czułem, że ten casting nie jest trafiony. Potem kilka razy oglądałem urywki na C+, gdzie bardzo irytowała.

silver007

niestety zupełnie nie pasowała do roli, to była największa mimoza wśród femme fatale ;)
na usprawiedliwienie trzeba jednak dodać, że dołączyła do obsady w ostatniej chwili.
pierwotnie rolę miała zagrać Joanna Kulig ( i moim zdaniem pasowałaby świetnie, tym bardziej że dobrze śpiewa), ale kontuzja wykluczyła ją z pracy.

silver007

A mi sie jej rola wlasnie podobala w Excetrykach, uwazam, ze zagrala niezle.

silver007

Cały film był mocno średni,poszarpany w wyrazie. Aktorzy wyraźnie nie wiedzieli, co robić i grali "na pamięć" , każdy ciągnął w inną stronę. Reżyser widocznie nie stworzył swojej chemii i nie zdołał narzucić spójnej wizji za którą zawsze musi iśc ekipa. Dotyczny to nawet starych wygów, którzy jakby grali w innych ,"osobnych" filmach. Na tym tle p. Rybicka wypadła nienagjorzej .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones