PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104774}
6,5 22 182
oceny
6,5 10 1 22182
5,7 7
ocen krytyków
Żurek
powrót do forum filmu Żurek

Świadomością, że tak wygląda życie milionów ludzi w Polsce.

bunttogrunt

Tak, to smutna refleksja. Poza tym w filmie dobra kreacja K.Figury, w sumie kawał aktorstwa choć nie przepadam za nią, to jednak przyznaję, że potrafi zagrać i nie boi się być brzydka. Film dobry, trudny, smutny, prawdziwy ?

Aleksandra45_1

" brzydka " ? No tak, bo dla Ciebie brzydota to zmarszczki i ziemista cera, a piękno to wcięcie i wgięcie i napompowane wszytko i doczepione. A u mnie w rodzinie najpiękniejsze są babcie i to co sie rysuje na ich twarzach, a nie te glony które są ohydne i wulgarne jak jakies baby dziwo

bunttogrunt

Myśle, ze nie jest aż tak źle. Są różni zboczeńcy, ale na miliony bym ich nie liczyła. Zadziwiło mnie natomaist, ze to film na podst. Tokarczuk, bo mi się bardzo podobał, a ksiązek Tokarczuk nie trawię. Nawet wywiad z nią mnie przyprawił o jęki. a tu prosze taka niespodzianka

bunttogrunt

a świnie w rządzie coraz grubsze.....

bunttogrunt

Powiem Ci ze jakby "tylko" tak wygladalo zycie milionow w naszym kraju to nie było by źle. Sytuacja setek tysiecy jest gorsza i zdecydowanie bardziej patologiczna. Film ciekawy :-)

ocenił(a) film na 6
bunttogrunt

W Polsce? To coraz powszechniejsze zjawisko i to właśnie zachodu przyszły do nas takie standardy. U nas nie jest wcale tak najgorzej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones